GLASS & CERAMICS / Ceramics / Creme cups 8157161
nr 815 7161
CREME CUPS
10 del, Rörstrand, Sweden (9 fat), wear, damages.
10 del, Rörstrand (9 fat)
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1700
Monday Mars 25 2013
at 18:11:37
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr